سررسید 97 | سالنامه 97 | سررسید اختصاصی |سررسید پزشکی | ارگانایزر|  سررسید اروپایی 97 | تقویم رومیزی 97 | تقویم دیواری 97 | پالتویی 97 نشر پیک فدک 1397 sarresid 

 

 


سررسید چیست؟ ( سالنامه )

سررسید کتاب یا جدولی است حاوی یک تقویم از یک سال ، همراه با اطلاعاتی که به صورت پیوست در ابتدا یا انتهای سررسید قرار میگیرد. به عبارت دیگر سررسید یا سالنامه همان دفترچه یادداشت روزانه است با این تفاوت که صفحات آن تاریخ دار است . سالنامه می‌تواند شامل فهرست مناسبت‌هایی باشد که بنا به تصمیماتی اتخاذ شده‌اند تا یاد و خاطره و حوادث، اتفاقات یا انسان‌های نام‌آور را زنده نگه‌دارند در واقع در سررسید به حقایق مختلف در مورد دستاوردهای گذشته و حال اشاره شده است و میتواند یک ابزار برنامه ریزی برای آینده باشد. سالنامه ها هر سال توسط سازمان های مختلف چاپ می شوند. مراکز چاپ سررسید سعی می کنند اطلاعات مفید، کمیاب و یا سرگرم کننده ای را برای کاربرد بیشتر در سررسید ها قرار دهند. سالنامه‌ ممکن است موضوعات مختلفی از جمله اقتصادی، سیاسی یا اجتماعی و غیره را پوشش دهد و یا تنها به یک موضوع  خاص بپردازد. مانند سررسید حافظ که شامل اشعار یا فال حافظ می باشد. طی چند سال اخیر ، سررسید ها با عناوین مختلفی به چاپ رسیده اند که از آن جمله می توان  سررسید های مهندسی ، سررسید شهریار ، سررسید پزشکی را نام برد .سررسید را می توان بر اساس عمومی یا اختصاصی بودن آن، اطلاعات صفحات داخلی ، نوع جلد ، نوع صحافی و حتی سایز سررسید طبقه بندی کرد .

 

از لحاظ محتوایی سررسید دارای 3 بخش است :
مقدمه : میتواند شامل تصاویری از نوروز و یا ... باشد و همچنین صفحه ای به نام دارنده سالنامه میباشد .
صفحات داخلی سررسید : که در واقع همان صفحات یادداشت روزانه تاریخ دار میباشد . البته خود صفحات داخلی معمولاً به 4 مدل مختلف تقسیم بندی میشوند که در ادامه توضیحاتی در این مورد خواهیم داد .
بخش پایانی : این بخش معمولاً شامل صفحاتی است که در آن میتوان اطلاعات مهندسی و یا برگه هایی برای یادداشت تلفن و یا برای مشاهده تلفن های ضروری مانند آتش نشانی ، اورژانس و غیره را یافت

 

از لحاظ جنس جلد میتوان به بخش های زیر تقسیم کرد:

جلد سلفون (جلد سخت ): طرح مورد نظر روی گلاسه با گرماژ مناسب چاپ میشود که با روکش سلفون استحکام آن چند برابر می شود.

جلد چرم : سررسید هایی ک در جلد آن از چرم های مصنوعی استفاده میشود و بسیار شکیل و با کیفیت بالا هستند. این نوع جلد قابلیت چاپ ندارد و در عوض از قابلیت های چاپ داغی ، چاپ طلاکوب ، چاپ سیلک می توان استفاده کرد.

جلد جیر : پارچه استفاده شده جیر است که با کیفیت های متفاوت در بازار موجود می باشد. این نوع جلد قابلیت چاپ ندارد و تبلیغات را  فقط میتوان با حک لیزر ، چاپ سیلک و چاپ طلاکوب بر روی جلد انجام داد.  

جلد گالینگور : گالینگور در واقع نوعی کاغذ با استحکام بالاست که از رنگها و بافتهای متنوعی تشکیل شده است و قابلیت چاپ سیلک ، چاپ طلاکوب و حک لیزر میباشد.

 

 

 

سررسید اختصاصی 97 | سالنامه اختصاصی 97 | چرمی اختصاصی | روزشمار اختصاصی | سررسید 97

 

 

 

انتشارات پیک فدک در سال 96 توانسته بیش از 530 عنوان سررسید اختصاصی را تولید و به همکاران محترم عرضه کند.

امید است در سال 97 نیز بتوانیم با بهترین سررسید اختصاصی در سرتاسر ایران در خدمت شما باشیم.

لطفا قبل از طراحی جلد و لت سررسید اختصاصی به منوی دانلود ها رفته و الگوهای مربوطه را دانلود کنید

سررسید اختصاصی

سررسید اختصاصی پیک فدک، هدیه ای استاندارد با کیفیت درجه یک و مقرون به صرفه

سررسید اختصاصی سررسیدی است که کاملا با ویژگی ها، مشخصات و طراحی مورد نظر سفارش دهنده تولید می شود. لذا چنانچه مدل خاصی به عنوان نمونه در اختیار دارید و می خواهید سالنامه خود را مطابق آن تولید کنید، برخی از تولید کنندگان می توانند آنرا به عنوان سررسید اختصاصی برای شما تولید کنند. 

مواردی همچون حک لوگو روی جلد، چاپ لوگو در صفحات، اضافه کردن لت گلاسه، چاپ روی آستر بدرقه، اضافه کردن اوراق اضافه و . . . روی مدل ارائه شده توسط تولید کننده، سفارشی سازی سررسید محسوب می گردد.

چاپ سررسید اختصاصی :

موارد زیر مشمول تولید اختصاصی می باشد:

ابعاد اختصاصی : چنانچه سالنامه مورد نظر شما دارای قطعی خاص ( به غیر از موارد معمول ) است.

جلد اختصاصی : چنانچه برای جلد سررسید خود پارچه یا متریالی خاص در نظر دارید.

طراحی صفحات اختصاصی : چنانچه تمایل دارید فرمت صفحات بطور جداگانه برای شما طراحی شود. (مثلا استفاده از المان لوگو در طراحی صفحات و یا اضافه کردن مواردی همچون احادیث، شعر و . . . به صفحات )

رنگ چاپ اختصاصی : چنانچه تمایل داشته باشید رنگ چاپ المان های تاریخ و نوشته های داخل سالنامه را تغییر دهید.

کاغذ اختصاصی : چنانچه تمایل دارید گرماژ کاغذ داخلی را تغییر داده و یا از کاغذی خاص برای آستر بدرقه سررسید خود استفاده نمایید.

سایر موارد : از جمله یرش کاغذ ها یا قالب خاص، پرفراژ کردن کاغذها ، اضافه کردن جای خودکار و . . . به جلد ، برش و دوخت جلد به شکلی خاص و سایر موارد.

 

ویژگی سررسید  اختصاصی عالی و استاندارد:

-     جلد سخت با مقوای سخت و درجه یک

-     سلفون کشی روی جلد با بهترین کیفیت بدون حباب و بدون اینکه بعد از مدتی خشک شده و یا دچار ترک خوردگی شود.

-     لت سررسید با چاپ افست درجه یک با گلاسه هایی که بهترین چسبندگی را در جای خود داشته باشد.

-     چاپ افست جلد سررسید دقیقا عین طرح داخل کامپیوتر

-     جلد سازی با دستگاه تمام اتوماتیک

-     چسب کاری ابتدای سررسید اختصاصی در قسمت اتصال بدرقه سررسید به گلاسه های ابتدای سررسید، باید یادآوری شود در صورت عدم دقت در چسباندن، دقیقا این نقطه، محل شکست و پاره شدن سررسید می باشد.

-     استفاده از بدرقه ضخیم 120 گرم. این نوع کاغذ بدرقه معمولا برای صحافی قرآن و مفاتیح با تعداد برگه های زیاد استفاده می گردد.

 

سررسید اختصاصی


 

مزایای سررسید اختصاصی

1-           یک هدیه ی کاربردی با سلیقه مشتری می باشد.

2-           هدیه ای است که برای مدت زمان طولانی نزد مشتری خواهد ماند.

3-           با سررسید اختصاصی، برند شرکت شما هر روز جلوی چشم مشتری، روی میز یا داخل کشوی او خواهد بود.

4-           با سررسید اختصاصی برند شما توسط دیگران و مشتریانی که مستقیما با شما کار نمی کنند، نیز دیده می شود.

5-           سررسید اختصاصی هدیه ای مقرون به صرفه است.

6-           امکان چاپ کامل خدمات و مشخصات شرکت بر روی سررسید اختصاصی وجود دارد.

 

سررسید اختصاصی 97

تقویم رومیزی

یکی از هدایای تبلیغاتی که به طور معمول در پایان سال در کنار سررسید و یا بصورت مستقل توسط شرکت ها تهیه و در میان مشتریان و همکاران توزیع می گردد تقویم رومیزی است. تقویم رومیزی یکی از روش های موثر تبلیغاتی است. زیرا که در اغلب ادارات و شرکت ها به ندرت میزی را پیدا می کنید که یک تقویم رومیزی تبلیغاتی روی آن یافت نشود. استفاده از تقویم رومیزی در منازل نیز بسیار معمول است. یکی از محاسن تقویم رومیزی برای شخص استفاده کننده آن است که بدون نیاز به ورق زدن می تواند در یک نگاه کل روزهای ماه را مرور و به برنامه ریزی امور بپردازد. همچنین مزیت تقویم رومیزی برای شرکت هدیه دهنده آن است که با حک لوگو بر روی تقویم و یا داخل صفحات آن می تواند حضوری مستمر و موثر در مرکز توجه شخص استفاده کننده از تقویم رومیزی و مراجعین وی داشته باشد.

Closeبا کلیک بر روی هر کدام از دکمه های زیر ما را حمایت کنید
نشر پیک فدک
Share or wait 10 seconds.